Dom Jarosław

Jarosław, podkarpackie

  • 2 000 000 zł
  • 550,70 m²
  • 3 631,74 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Makow...

Skontaktuj się

Dom Jarosław

Jarosław, podkarpackie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 000 000 zł

550,70 m²

3 631,74 zł/m²

Dom Jarosław

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 000 000 zł 550,70 m² 3 631,74 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
kamienica
Liczba pokoi:
15
Powierzchnia działki:
389 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1670

Rodzaj domu:

kamienica

Liczba pokoi:

15

Powierzchnia działki:

389 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1670

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 000 000 zł (3 631,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 550,70 m² (506,60 m² powierzchni użytkowej), 15 pokoi, 14 łazienek; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1670
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 389 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FORTE NIERUCHOMOŚCI PL, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10/17764/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania kamienica z przełomu XVIII i XIX wieku położona w pierwszym szeregu kamienic otaczających Rynek Starego Miasta Jarosławia, na przeciwko Ratusza, w którym znajduje się siedziba władz miasta.

Kamienica 3- kondygnacyjna, z podpiwniczeniem posadowiona na działce o powierzchni 389 m2 z dwoma wejściami, bezpośrednio z Rynku a także z drugiej strony od własnego parkingu. (...)

Agent

Małgorzata Makowska

504 999...

504 999 718

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Makowska

504 999...

504 999 718

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl