Dom Jarosław

Jarosław, podkarpackie

  • 890 000 zł
  • 183 m²
  • 4 863,39 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Milanowski

Skontaktuj się

Dom Jarosław

Jarosław, podkarpackie

zaktualizowane:
13 maja 2026

890 000 zł

183 m²

4 863,39 zł/m²

Dom Jarosław

Zaktualizowane: 13 maja 2026

890 000 zł 183 m² 4 863,39 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (4 863,39 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Jarosławiu)
  • Charakterystyka domu 183 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: nowe / wymienione
  • Działka: 1 100 m²
  • Media: prąd, gaz, siła
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Telefon:  

Agent

Piotr Milanowski

735 438...

735 438 666

735 438 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Milanowski

735 438...

735 438 666

735 438 666

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: